Czytam, liczę, piszę - logo

Dlaczego warto skorzystać z programu?

Indywidualny zestaw ćwiczeń

why-us-4

Wiemy o tym, że każde dziecko jest inne. Każde dziecko, a szczególnie z problemami w nauce, potrzebuje indywidualnego podejścia. Dlatego ćwiczenia dla dziecka z dysleksją dobierane są w sposób spersonalizowany, na podstawie analizy odpowiedzi udzielonych w Kwestionariuszu Wstępnej Diagnozy Ryzyka Dysleksji oraz Dyskalkulii.

 

Dostęp do fachowej wiedzy eksperckiej

why-us-3

Dobro Twojego dziecka jest dla nas najwyższym celem. Nie pozwolimy, aby trafiło ono w ręce przypadkowych osób. Nad merytorycznym przygotowaniem Kwestionariusza oraz ćwiczeń terapeutycznych czuwa ekspert do spraw dysleksji, neuropsycholog Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, dr Dorota Bednarek.

 

Wstępna diagnoza problemów

why-us-2

Dzięki Kwestionariuszowi Wstępnej Diagnozy Ryzyka Dysleksji oraz Dyskalkulii natychmiast dowiesz się, czy problemy w nauce Twojego dziecka mogą wynikać z dysleksji oraz/lub dyskalkulii. Pytania w nim zawarte są szczegółowe i dotyczą takich aspektów jak czytanie, pisanie, liczenie, mowa, ruch, orientacja w przestrzeni czy postrzeganie czasu. Im dokładniej na nie odpowiesz, tym precyzyjniej będziemy w stanie określić jakie jest ryzyko wystąpienia dysleksji oraz/lub dyskalkulii u Twojego dziecka

 

Brak instalacji

why-us-5

Nie musisz niczego instalować – wystarczy, że uruchomisz przeglądarkę internetową, w ciągu 20 sekund zarejestrujesz się i już! Otrzymujesz pełny dostęp do pomocy oferowanej przez nasz program.

 

Bezpieczeństwo

why-us-6

W trosce o bezpieczeństwo danych Twoich oraz Twojego dziecka informujemy, że nie przechowujemy żadnych danych osobowych Twojego dziecka. Miesiąc oraz rok urodzenia dziecka wykorzystujemy tylko do obliczenia dokładnego wieku dziecka. Nie podajesz nawet imienia dziecka, tylko jego inicjały – bezpieczeństwo to dla nas priorytet.

 

Oszczędność czasu

example-imageNie musisz czekać w długich kolejkach do specjalisty i tracić godzin w poradniach. Wystarczy komputer z dostępem do internetu. Ćwiczenia dostępne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

 

Rozpocznij program Czytam Liczę Piszę.pl
ze swoim dzieckiem już dziś!

Dlaczego warto ćwiczyć z nami?

why-us-6

Bezpieczeństwo danych dziecka

why-us-3

Dziecko pod okiem eksperta

why-us-5

Brak instalacji

why-us-2

Wstępna diagnoza problemów

why-us-4

Indywidualny zestaw ćwiczeń

example-image

Ćwiczysz w domu kiedy chcesz

Rozpocznij trening

Partnerzy